KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12634415
nr 1263 4415
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Akvarell, Signerad. 1929, Hus, 34x40 cm
Utrop:
600 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:00:16
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström
Lis Husberg (f. 1920)